Jak indeksować linki? Najlepszy indekser Gindex.me

Stworzyliście swoje pierwsze linki i zastanawiacie się czy to wystarczy? Link seo, który jest niezaindeksowany nie przekazuje mocy waszej stronie internetowej! Bez indeksacji link jest bezwartościowy!

Google bot

Na czym polega indeksowanie linków?

Indeksowanie linków to czynność która odbywa się dzięki wizycie Google Bota, który analizuje zasoby Internetu pod względem nowych treści, danych. Google Bot znajduje nowe treści i przesyła je do indeksu wyszukiwarki w najprostszym tłumaczeniu.

Kup pakiet Indeksacyjny – Gindex.me

Jak można najprościej zaindeksować swoje linki?

Najprostszą metodą na indeksację małej ilości linków jest stworzenie konta Gmail, dzięki któremu będziemy mogli skorzystać z narzędzia zwanego Submit URL , który w kilka sekund indeksuje nam linki. Warto pamiętać, że to narzędzie ma ograniczenie w postaci 50 linków na tydzień dlatego dla bardziej wymagających lepiej będzie utworzyć wystarczającą ilość kont Gmail do tego procesu lub skorzystać z płatnych narzędzi zwanych indekserami.

Narzędzie jest dostępne pod tym adresem:

https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url

Narzędzie Google Submit url

Jak sprawdzić czy nasz link jest zaindeksowany?

Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia czy nasz link jest zaindeksowany to wpisanie specjalnego operatora wyszukiwarki Google z naszym linkiem, adresem url.

Przykład:

inurl:https://www.semtalk.pl/jak-tworzyc-swoje-listy-seo/

W przypadku jak zastosujemy ten zaawansowany operator wyszukiwarki Google otrzymamy informację zwrotną w takiej postaci jak poniżej czyli widzimy, że nasz link jest zaindeksowany.

Sprawdzanie indeksacji linków

Czy można inaczej indeksować linki?

Metod indeksacji poza tą wspomnianą jest naprawdę dużo, skupiliśmy się właśnie na tej powyższej bo jest to najprostsza metoda indeksacji linków dla osób co posiadają jedną bądź kilka stron prywatnie.

Dla początkujących osób zajmujących się pozycjonowaniem stron oprócz metody Submit Url dobrą metodą jest tworzenie własnych stron indeksujących nasze linki lub skorzystanie z systemu indeksujących linki tzw. indeksery.

Jak zrobić stronę indeksującą nasze linki?

Stawiamy stronę opartą o WP lub jakieś forum na którym wrzucamy treści z mieszarki a w tych treściach po kilka linków, następnie te treści linkujemy masowo jakimś automatem typu Xrumer, najlepiej jest zlecić takie masowe podlinkowanie tzw. Blasta aby ograniczyć koszty zakupu nie taniego softu SEO. Zaletą tego typu metody jest to, że nikt nam nie zagląda w miejscówki (miejsca skąd pozyskujemy linki seo), oprócz wspomnianej metody idealnym i zarazem tanim rozwiązaniem jest zakup konta w jakimś indekserze.

Jaki indekser linków wybrać?

Nasi SEOwcy w Polsce są bardzo uzdolnieni a zwłaszcza użytkownicy PiO (największe forum o pozycjonowaniu stron w Polsce ) właśnie w tym miejscu zrodziło się kilka świetnych narzędzi indeksujących linki seo.

Narzędzia jakie my testowaliśmy i byliśmy zachwyceni z efektów indeksowania to m.in.:

Ranking Indekserów Linków

Nr 1 Gindex.me (98,6 % skuteczności )

Kup pakiet Indeksacyjny – Gindex.me

 Nr 2 i4a.pl

Nr 3 Index-links.net

Nr 4 Black-star.link

Kolejność wymieniowych indekserów linków jest przypadkowa, proponujemy przetestowanie wszystkich aby wybrać ten najlepiej odpowiadający Państwa potrzebą.

Podsumowanie:

Są to metody indeksacji bezinwazyjne tzn. nie szkodzą miejscu na którym mamy linka, nie polecamy dopalania linków na cudzych miejscach bo taki profil, artykuł szybko zostanie usunięty przed Admina takiej witryny bo nikt nie lubi jak mu się spamuje stronę linkami.

Podsumowanie

  • Submit URL od Google nie działa bo został zamknięty
  • Można skorzystać z różnych narzędzie indeksujących
  • Można się pokusić o indeksowanie przez podlinkowanie z SWLa stałego
  • Można stworzyć swoje zaplecze pod indeksowanie linków