Site icon Blog SEO => Pozycjonowanie stron, Optymalizacja, Poradniki | Semtalk.pl

Jednorożec SEO – Co warto wiedzieć o nim?

Wielu specjalistów od SEO próbuje się wbić na frazę “Jednorożec SEO” aby pokazać jak łatwe jest SEO w dzisiejszych czasach. Czy łatwo się wbić na jednorożca SEO w TOP1? Jakimi metodami posługiwali się SEO spece?

Jednorożec SEO nr 1 w Polsce

Co to jest Jednorożec SEO?

Jednorożec SEO – stworzenie fantastyczne, występujące w mitach i legendach, posiadające jeden róg pośrodku czoła. Najwcześniej opisane przez Ktezjasza w V–IV w. p.n.e.; Pliniusz Starszy dodał mu jeszcze łeb jelenia, stopy słonia i ogon lwa. W średniowieczu przedstawiano go z głową i korpusem białego (rzadziej czerwono-czarnego) konia, dodając niekiedy nogi jelenia i lwi ogon. Jednorożca uważano za jedyne zwierzę mające odwagę atakować słonia, posiadające tak ostre kopyta, że jedno ich uderzenie rozcina słoniowi brzuch[1].

W średniowieczu wizerunek dziewicy z jednorożcem na kolanach był częstym motywem sztuki chrześcijańskiej jako symbol Najświętszej Marii Panny, a sam jednorożec symbolizował Chrystusa. Wierzono również, że róg tego stworzenia jak również i jego łzy mają magiczną moc oczyszczania wszystkiego, czego dotkną, i są panaceum na wszelkie trucizny i choroby. W sztuce średniowiecznej i renesansowej był symbolem czystości i niewinności.

Jednorożca identyfikowano m.in. z nosorożcem, oryksem, elandem i kudu. Do grona możliwych pierwowzorów często zalicza się także wymarłe elasmoterium.

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jednoro%C5%BCec

Na czym polega test z jednorożcem SEO?

Jednorożec SEO to nowy test wśród specjalistów SEO, podobny do tego który dotyczył wypasu owiec w Bieszczadach. Większość specjalistów przygotowała dedykowane artykuły, które zostały upchane frazami związanymi z tym magicznym jednorożcem. Założyciel testu jest bardzo znany w świecie SEO ze swoich poglądów SEOwych 🙂

Jak wyglądają aktualnie wyniki w Google?

Wyniki dla testu z jednorożcem SEO prezentują się następująco:

Wyniki dla jednorożca w answerthepublic:

a

b

c

d

e

f

g

h

i

j

k

l

m

n

o

p

q

r

s

t

u

v

w

x

y

z

Co warto wiedzieć o jednorożcu SEO?

Test powstał bardzo szybko i zapewne jeszcze szybciej się skończy dlatego kto pierwszy ten lepszy. Życzę wszystkim wytrwałości w tym ambitnym teście o jednorożcu SEO. Mam nadzieje, że przy tak łatwym zapytaniu nikt nie będzie oszukiwał!

Exit mobile version