Blog SEO => Pozycjonowanie stron, Optymalizacja, Poradniki | Semtalk.pl

Pozycjonowanie jak zdobywać linki ?

Jesteś początkującym pozycjonerem i stoisz przed dylematem jak zdobywać linki seo do swojej strony internetowej? Przeczytaj koniecznie nasz artykuł na temat pozyskiwania linków seo z różnych miejsc!

Każdy kiedyś zaczynał pozycjonować swoją stronę www i stał przed dylematem skąd pozyskiwać te wartościowe linki seo, które wpływają na pozycję naszej strony w wyszukiwarce Google. Akademia Semtalk postanowiła przedstawić Państwu najlepsze metody pozyskiwania linków seo do pozycjonowanej strony.

Linki SEO z własnego zaplecza

Jak dla nas bezapelacyjnie najlepsze miejsce na pozyskiwanie wartościowych linków SEO dla naszej witryny. Minusem dla małych stron może być kosztowność domen, serwerów, podlinkowania z innych miejsc zaplecza aby przekazało moc pozycjonowanej stronie ale mega duży pozytyw jest taki, że mamy wszystko pod kontrolą, nikt nam nie usunie stron zapleczowych jak to może mieć miejsce na darmowych hostingach itp. Linki z własnego zaplecza seo – to nic innego jak tworzenie sieci stron na których będziemy umieszczali linki do pozycjonowanej strony, potrzebujemy do tego domen, hostingu z różnymi IPkami, treści, podlinkowania.

Linki SEO z for dyskusyjnych

Rejestracja kont na tematycznych forach internetowych ( tematyczność linków nie ma znaczenia w przypadku pozycjonowania ale jeśli w naszej branży występują tematyczne fora to warto się pokusić o takie aby oprócz mocy seo zyskać również wartościowy ruch) i udzielanie się aby po jakimś czasie przemycić linka w stopce a nawet w poście jeśli Admini na to pozwalają lub kupić posty sponsorowane.

Linki SEO z katalogów stron

Katalogowanie stron jest jedną z najstarszych metod pozyskiwania linków a zarazem metodą najłatwiejszą w przypadku pozyskiwania linków seo. W dzisiejszych czasach często wspomina się, że katalogowania już dawno umarło, jest w tym dużo prawdy lecz chodzi tutaj głównie o katalogowania w grupach katalogów gdzie idzie stronę zgłosić do np. 50 katalogów za 10-20 złotych. W 2016 roku katalogowanie stron opiera się w głównej mierze na katalogach wartościowych typu: WP; Onet , Katalogach firm typu: Panoramafirm.pl , Kbf.pl , www.centrumfirmlokalnych.pl oraz w katalogach stron branżowych, gdzie oprócz efektu SEO uzyskamy wartościowy ruch.

Linki SEO z blogów na darmowych platformach

Pozyskiwanie linków do swojej strony za pomocą zaplecza na darmowych platformach blogowych jest jedną z lepszych metod na pozyskiwanie wartościowych linków SEO, bardzo ważne jest to, że na niektórych platformach nie możemy poszaleć z wstawianiem linków do swojej strony dlatego radzimy przemycać linki w co którymś wpisie na naszym blogu. Blogi stawiamy na platformach takich jak: wordpress.com , blog.com, mywapblog.com, blogspot.com, bloog.pl

Linki SEO z Profili

Linki z profili pozyskujemy wchodząc na wartościowe strony, gdzie rejestrujemy konto a następnie uzupełniamy dane profili i wstawiamy linka, lista takich profili jest tutaj . Profile warto podlinkować kilkoma linkami stałymi.

Linki SEO z Publikacji

Jeśli dysponujemy dość dobrym budżetem to możemy zainwestować pieniądze na publikacje artykułów sponsorowanych na cudzych zapleczach lub portalach tematycznych.

Podsumowanie

We wpisie zaprezentowaliśmy najpopularniejsze a zarazem najłatwiejsze metody pozyskiwania linków do swojej strony, którą zamierzamy pozycjonować.

Podsumowanie

  • Najlepsze są własne zaplecza ale muszą być dobrej jakości i dobrze podlinkowane
  • Nie warto się ograniczać do jednego rodzaju linków seo
  • Warto tworzyć raporty lub rozbudowane artykułu na swojej stronie bo istnieje szansa na pozyskiwanie darmowych linków.
  • Warto zapłacić za dobre linki SEO
Exit mobile version