SEMSTORM – zaawansowana analiza konkurencji

SEMSTORM – oprogramowanie do zaawansowanej analizy konkurencji. Ile kosztuje SEMSTORM? Jakie możliwości ma SEMSTORM? Czy warto korzystać z SEMSTORMA?

semstorm - analiza konkurencji seo

Co to jest SEMSTORM?

SEMSTORM – narzędzie, które całkowicie zrewolucjonizowało pracę marketingu internetowego! Narzędzie SEMSTORM wspiera działania marketerów w wyszukiwarkach, jest przydatne w głębokiej analizie konkurencji, reasearchu słów kluczowych pod kampanie związane z content marketingiem dla naszych projektów a także posiada o wiele więcej możliwości, dzięki którym nasza praca staje się o wiele łatwiejsza niż dotychczas.

Ile kosztuje SEMSTORM?

Twórcy SEMSTORMA oferują pakiety zarówno dla klientów, którzy zaczynają swoje działania marketingowe w wyszukiwarkach, jak i wymagających klientów, którzy mają większe potrzeby.

Cennik SEMSTORMA wygląda następująco:

Miesięczne pakiety SEMSTORM

 • Personal – 34zł
 • Premium – 149 zł
 • Business – 490 zł

Miesięczne pakiety SEMSTORM+

 • Personal – 49zł
 • Premium – 219 zł
 • Business – 699 zł

Więcej szczegółów dotyczących oferty znajdziecie tutaj: https://user.semstorm.com/pricing

Jakie możliwości ma SEMSTORM?

Wpisując w wyszukiwarkę SEMSTORMA domenę, którą poddajemy analizie otrzymujemy bardzo ciekawe informację związane z analizowaną domeną.

Co możemy zobaczyć przeprowadzając analizę SEMSTORMEM?

 • Zmiany związane ze wskaźnikiem ruchu analizowanej domeny na przestrzeni czasu
 • Ilość słów pod którymi jest widoczna domena
 • Ilość słów kluczowych na które występuje domena w TOP 10
 • Słowa kluczowe w wynikach naturalnych
 • Konkurenci w wynikach naturalnych
 • Słowa kluczowe w reklamach tekstowych
 • Konkurenci w reklamach tekstowych

 

analiza seo przy pomocy semstorm

Dzięki narzędziu SEMSTORM można porównać strony internetowe pod względem słów kluczowych i ruchu:

analiza stron semstorm

Co jeszcze można zobaczyć dzięki SEMSTORMOWI?

Oczywiście jedną z najciekawszych dla mnie funkcji jest zobaczenie jakie urle kryją się pod danymi słowami kluczowymi, jaka jest pozycja, jaka była zmiana pozycji, miesięczna liczba wyszukiwań, szacowany ruch miesięczny, CPC, konkurencyjność oraz kilka innych ciekawych możliwości jakie daje nam narzędzie SEMSTORM.

Czy warto korzystać z narzędzia SEMSTORM?

Pamiętam SEMSTORMA jako raczkujący program do którego podchodziłem bez większego przekonania, ale teraz gdy powróciłem do tego narzędzia po dość długim okresie czasu nie mogę bez jego udziału planować strategii marketingowej dla swoich projektów.

Więcej szczegółów o SEMSTORMIE i jego możliwościach zobaczysz na stronie oprogramowania, która jest widoczna tutaj: https://pl.semstorm.com/

Jakie jest Twoje zdanie o SEMSTORMIE? Napisz koniecznie w komentarzu.

Written by 

Hej, Od kilku lat prowadzę tego bloga na którym staram się przekazać ciekawe rzeczy na temat SEO. Pozycjonowaniem zajmuje się już od dobrych kilku lat z dość dobrymi efektami w różnych branżach. Jeśli szukasz freelancera SEO na terenie Wrocławia, masz odpowiedni budżet na działania, masz dość wkładania kasy w nieefektywne SEO to napisz do mnie na FB >>Kliknij tutaj>> Pozdrawiam, Paweł Zacharczuk

5 Thoughts to “SEMSTORM – zaawansowana analiza konkurencji”

 1. ZDALNA

  Konkurencja jest bardzo ważnym aspektem podczas prowadzenia każdej działalności, dlatego sądzę że tak zaawansowany program znajdzie swe zastosowanie w niejednej firmie

 2. W dzisiejszych czasach analiza konkurencji to podstawa każdego biznesu. Przy tego typu programach analiza konkurencji jest dla nas bardzo łatwym zadaniem.

 3. Pittas

  Najlepszy soft na rynku tego typu.

 4. Adam D.

  Korzystam z semstrom od jakiegoś czasu. Mam świadomość, że część danych to aproksymacja, która czasem może odbiegać od rzeczywistości (czyli danych np. z GA). Jednak jest to znakomite źródło o: tendencjach w branży, konkurencji a także własnych poczynaniach marketingowych w ramach działań seo/sem. Dodatkowo jest znakomitą alternatywą dla Keyword Plannera google, który potrafi wyświetlić głupoty.

 5. Zgadzam się z Tobą w 100%, jestem pewien tego, że Twórcy jeszcze nieraz nas zaskoczą jakimiś nowymi funkcjonalnościami 🙂

Comments are closed.