Xneolinks-Najlepszy seo soft na rynku

Xneolinks to SEO Soft do zdobywania wartościowych linków dla twoich stron zapleczowych! Twoja konkurencja Cię wyprzedza w pozycjach? Zobacz najlepszy seo soft na rynku, który potrafi zdziałać cuda.

Xneolinks, Xneolinks seo

Po co mi Xneolinks?

Doszedłeś do tego momentu, gdzie pozyskiwanie linków ręcznie stało się męczące lub niewystarczające? Chcesz bardziej wypozycjonować stronę, strony ale wiesz, że ręcznie nie za wiele zdziałasz? Masz już dość zakupów blastów seo, piramid seo, linków seo z Allegro?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to oznacza to, że potrzebujesz kupić Xneolinksa, który w prosty sposób zautomatyzuje pozyskiwanie wartościowych linków pozycjonujących dla twoich stron. W dzisiejszych czasach wszystkie skuteczne agencje seo wykorzystują narzędzia SEO w swej pracy więc dlaczego Ty nie miałbyś zacząć korzystać z Xneolinksa?

Większość profesjonalnych narzędzi SEO wymaga pewnego doświadczenia w obsłudze podstawowych funkcji narzędzi SEO aby móc na takich programach seo pracować. W przypadku Xneolinksa sprawa wygląda prościej niż się wydaje bo soft jest wydawany w polskojęzycznej wersji, interfejs jest bardzo prosty co widać na załączonym screenie Xneolinksa powyżej, wystarczy uzupełnić podstawowe okienka i już możemy zdobywać wartościowe linki SEO.

Co to jest Xneolinks?

Xneolinks to wielowątkowy seo soft działający przez przeglądarkę pracujący w środowisku Windows, oprócz samego softu do pozyskiwania linków autorzy wyposażyli program w kilka małych aplikacji, które bardzo ułatwiają pracę każdego pozycjonera, mały kombajn seo. Xneolinks służy głównie do zdobywania wartościowych linków SEO w postaci profili, artykułów, księg gości, komentarzy, postów itp.

Jakie są zalety posiadania Xneolinksa?

 1. Masz możliwość linkowania, gdzie twoja konkurencja nie zostawia linków seo
 2. W przypadku wersji Premium możesz poznać ciekawych ludzi z zamkniętego seo forum.
 3. Autorzy ciągle poszerzają możliwości Xneolinksa
 4. Autorzy softu ciągle dodają nowe CMSy
 5. Pozyskujesz linki z wartościowych miejsc
 6. Nie musisz kupować dedykowanych szablonów jak w przypadku Zennopostera

Jakie skrypty obsługuje Xneolinks?

Xneolinks obsługuje kilkadziesiąt CMSów (więcej informacji na dedykowanym seo forum Xneolinksa), soft obsługuje CMSy, które inne seo softy nie obsługują lub bardzo słabo. Na poniższym załączniku widać niektóre z obsługiwanych CMSów, nawet w tym opisie nie pokazujemy wszystkich CMSów, które obsługuje ten seo soft bo konkurencja co chwilę produkuje jakieś nieudolne dodawarki wzorując się na tym sofcie, dlatego jeśli chcecie więcej informacji to warto dokonać zakupu tego softu.

Xneolinks skrypty

Co potrzebuję aby rozpocząć pracę z Xneolinksem?

 1. Zakup odpowiedniej wersji Xneolinksa, która najbardziej nam odpowiada z tego linku: http://xneolinks.com/pl2/ (Nie radzę zakupu z nieznanych źródeł bo nie ma tańszego oprogramowania)
 2. Zakup dedykowanych proxy, najlepsze na rynku to proxy prywatne z Buyproxies.org (https://buyproxies.org/panel/cart.php?gid=2)
 3. Zakup kilku domen regionalnych pod SEO Pocztę
 4. Zakup SEO Poczty w Astrovm.net (https://astrovm.net/klient/cart.php?gid=14)
 5. Zakup Catcha na dowolnym serwisie ja polecam na 2captcha.com
 6. Zakup serwera na Astrovm.net lub jeśli mało wykorzystujemy to działanie na laptopie
 7. Zakup mieszarki do tekstów typu Synglota (http://www.nanomedia.pl/synoglota-synonimizator-tekstu/)

Mamy nadzieję, że niczego nie zapomnieliśmy, jest to zestaw, który pozwoli nam pracować na Xneolinksie.

 

Jakie są dostępne wersje Xneolinksa na rynku?

Do wyboru mamy 2 wersje Xneolinksa, zobacz co je różni:

Xneolinks Standard:

 • Praca na 3 wątkach maksymalnie
 • Praca na jednym komputerze/serwerze
 • Darmowa lista seo 5k miejsc do linkowania co miesiąc
 • Po zakupie 3 miesiące darmowego abonamentu
 • Support tylko przez e-mail
 • Abonament miesięczny tylko 5$

Xneolinks Premium

 • Praca na dowolnej ilości wątków
 • Możliwość pracy na 2 komputerach/serwerach
 • Darmowa lista seo 5k miejsc do linkowania co miesiąc
 • Po zakupie 3 miesiące darmowego abonamentu
 • Dostęp do zamkniętego seo forum
 • Abonament miesięczny tylko 10$

 

Jak wyglądają poszczególne okienka programu?

Okienko nr 1

Xneolinks program

W okienku nr 1 uzupełniamy dane dla profili czyli strony, które chcemy linkować profilami, możemy przed każdym profilem dać trochę tekstu aby nasze profile seo się lepiej indeksowały. Ważne jest to aby korzystać w przypadku ustawień profili i artykułów z opcji “Zweryfikuj” opcja ta ma za zadanie sprawdzenia poprawności wypełnienia pól. W przypadku okienka “Ustawienia artykułów” musimy dodatkowo oprócz linku uzupełnić takie rzeczy jak: tytuł artykułu, nazwa bloga, tagi. Fajną funkcją tego okienka jest to, że wciskając przycisk podgląd możemy zobaczyć jak będzie wyglądał nasz profil czy artykuł po zamieszczeniu. W tym okienku możemy wygenerować raport podczas linkowania i soft pokaże nam raport w wersji html lub txt z wykonanym linkowanie i logami. W tej części Xneolinksa możemy włączyć linkowanie lub je wyłączyć , wczytać wcześniej zapisany projekt lub utworzyć nowy i zapisać na później.

Okienko nr 2

Xneolinks ustawienia bazy

W okienku nr 2 Xneolinksa wrzucamy bazę czyli listę stron na których Xneolinks ma nam zostawić linka seo do naszej strony. W tym miejscu możemy usunąć duplikaty naszej bazy SEO, zobaczyć ile stron liczy nasza baza, zapisać bazę lub wybrać uprzednio zapisaną bazę.

 

Okienko nr 3

Xneolinks ustawienia programu

W okienku nr 3 ustawiamy bardzo ważne funkcję, takie jak:

 • Ponowne linkowanie w miejscach gdzie Xneolinks nie zostawił linku
 • Ilość wątków na jakich ma program działać (tutaj polecam testować możliwości sprzętu)
 • Adres e-mail, hasło, serwer poczty, port (sprawdzamy czy jest połączenie z pocztą)
 • Podłączenie serwisu Captcha
 • Możliwość sprawdzenia środków Captcha poprzez przycisk
 • Ustawienia proxy, jeśli działamy na domowym sprzęcie i mamy Neostradę wystarczy co jakiś czas zresetować modem w celu zmiany IP.
 • Ustawienia dotyczące publikacji, mamy takie możliwości jak poniżej:

Xneolinks ustawienia publikacji

Okienko nr 4

xneolinks ustawienia wypełniania

W okienku nr 4 możemy uzupełnić dane do profilowania, gdzie możemy zamiast domyślnych używać swoich. W tej sekcji możemy ustawić opcję aby program zapisywał nam bazę pytań z miejscówek.

 

Podsumowanie:

Mieliśmy już do czynienia z różnymi SEO softami takimi jak: Xrumer, Zennoposter, Xseon, GSA ale Xneolinks to numer jeden, który zrewolucjonizował świat SEO i dał nowe możliwości w Polskiej branży SEO.

Kupując Xneolinksa masz możliwość pozyskiwania linków, gdzie twoja konkurencja nie zostawia linków SEO a w przypadku zakupu wersji Premium masz możliwość uczestniczyć w dyskusji z najlepszymi SEOwcami w Polsce i nie tylko!

Written by 

Hej, Od kilku lat prowadzę tego bloga na którym staram się przekazać ciekawe rzeczy na temat SEO. Pozycjonowaniem zajmuje się już od dobrych kilku lat z dość dobrymi efektami w różnych branżach. Jeśli szukasz freelancera SEO na terenie Wrocławia, masz odpowiedni budżet na działania, masz dość wkładania kasy w nieefektywne SEO to napisz do mnie na FB >>Kliknij tutaj>> Pozdrawiam, Paweł Zacharczuk

4 Thoughts to “Xneolinks-Najlepszy seo soft na rynku”

 1. Mitogo

  Fajny artykuł o Xneolinksie, który co nieco może pomóc przed zakupem bo ja strasznie się obawiałem, że sobie nie poradzę z obsługą tego typu narzędzia.
  Kupiłem 3 miesiące temu Xneolinksa i powiem, że obsługa tego softu dla laika jakim jestem nie stanowi problemu.
  Największym atutem jest dostarczanie darmowych list seo przez autorów Xneolinksa, które można ciekawie spożytkować 🙂

 2. Dziękujemy za komentarz, według nas Xneolinks jest wart swojej ceny i tak jak piszesz jego obsługa nie powinna sprawiać początkującym adeptom sztuki seo problemów.

 3. Rafal

  O co chodzi z tymi wątkami bo zastanawiam się która wersje wybrać?
  wersja:
  – standard do 3 wątków
  – premium 10 + wątków

 4. Rafale z tymi wątkami chodzi o szybkość postowania Xneolinksa czyli w prostym tłumaczeniu, jeśli masz wersje standard to xneolinks będzie wykonywał jakby pracę trzech osób jednocześnie a w przypadku wersji premium Xneolinksa ogranicza Cię tylko wydajność serwera. Ze swojej strony polecam zakup natychmiastowy wersji premium jeśli posiadasz kilka projektów lub zamierzasz komuś podlinkowywać zaplecza itp.

Comments are closed.