Semtalk.pl

Xneolinks – Jak działa ten soft SEO i co potrafi?

Xneolinks to SEO Soft do zdobywania wartościowych linków dla twoich stron zapleczowych! Wzmocnij pozycjonowanie strony z programem Xneolinks. Twoja konkurencja Cię wyprzedza w pozycjach? Zobacz najlepszy seo soft na rynku, który potrafi zdziałać cuda.Xneolinks to SEO Soft do zdobywania wartościowych linków dla twoich stron zapleczowych

Po co mi Xneolinks?

Doszedłeś do tego momentu, gdzie pozyskiwanie linków ręcznie stało się męczące lub niewystarczające? Chcesz bardziej wypozycjonować stronę, strony ale wiesz, że ręcznie nie za wiele zdziałasz? Masz już dość zakupów blastów seo, piramid seo, linków seo z Allegro?Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to oznacza to, że potrzebujesz kupić Xneolinksa, który w prosty sposób zautomatyzuje pozyskiwanie wartościowych linków pozycjonujących dla twoich stron. W dzisiejszych czasach wszystkie skuteczne agencje seo wykorzystują narzędzia SEO w swej pracy więc dlaczego Ty nie miałbyś zacząć korzystać z Xneolinksa?Większość profesjonalnych narzędzi SEO wymaga pewnego doświadczenia w obsłudze podstawowych funkcji narzędzi SEO aby móc na takich programach seo pracować. W przypadku Xneolinksa sprawa wygląda prościej niż się wydaje bo soft jest wydawany w polskojęzycznej wersji, interfejs jest bardzo prosty co widać na załączonym screenie Xneolinksa powyżej, wystarczy uzupełnić podstawowe okienka i już możemy zdobywać wartościowe linki SEO.

Co to jest Xneolinks?

Xneolinks to wielowątkowy seo soft działający przez przeglądarkę pracujący w środowisku Windows, oprócz samego softu do pozyskiwania linków autorzy wyposażyli program w kilka małych aplikacji, które bardzo ułatwiają pracę każdego pozycjonera, mały kombajn seo. Xneolinks służy głównie do zdobywania wartościowych linków SEO w postaci profili, artykułów, księg gości, komentarzy, postów itp.

Jakie są zalety posiadania Xneolinksa?

 1. Masz możliwość linkowania, gdzie twoja konkurencja nie zostawia linków seo
 2. W przypadku wersji Premium możesz poznać ciekawych ludzi z zamkniętego seo forum.
 3. Autorzy ciągle poszerzają możliwości Xneolinksa
 4. Autorzy softu ciągle dodają nowe CMSy
 5. Pozyskujesz linki z wartościowych miejsc
 6. Nie musisz kupować dedykowanych szablonów jak w przypadku Zennopostera

Jakie skrypty obsługuje Xneolinks?

Xneolinks obsługuje kilkadziesiąt CMSów (więcej informacji na dedykowanym seo forum Xneolinksa), soft obsługuje CMSy, które inne seo softy nie obsługują lub bardzo słabo. Na poniższym załączniku widać niektóre z obsługiwanych CMSów, nawet w tym opisie nie pokazujemy wszystkich CMSów, które obsługuje ten seo soft bo konkurencja co chwilę produkuje jakieś nieudolne dodawarki wzorując się na tym sofcie, dlatego jeśli chcecie więcej informacji to warto dokonać zakupu tego softu.

Co potrzebuję aby rozpocząć pracę z Xneolinksem?

 1. Zakup odpowiedniej wersji Xneolinksa, która najbardziej nam odpowiada z tego linku: http://xneolinks.com/pl2/ (Nie radzę zakupu z nieznanych źródeł bo nie ma tańszego oprogramowania)
 2. Zakup dedykowanych proxy, najlepsze na rynku to proxy prywatne z Buyproxies.org (https://buyproxies.org/panel/cart.php?gid=2)
 3. Zakup kilku domen regionalnych pod SEO Pocztę
 4. Zakup SEO Poczty w Astrovm.net (https://astrovm.net/klient/cart.php?gid=14)
 5. Zakup Catcha na dowolnym serwisie ja polecam na 2captcha.com
 6. Zakup serwera na Astrovm.net lub jeśli mało wykorzystujemy to działanie na laptopie
 7. Zakup mieszarki do tekstów typu Synglota (http://www.nanomedia.pl/synoglota-synonimizator-tekstu/)
Mamy nadzieję, że niczego nie zapomnieliśmy, jest to zestaw, który pozwoli nam pracować na Xneolinksie.

Jakie są dostępne wersje Xneolinksa na rynku?

Do wyboru mamy 2 wersje Xneolinksa, zobacz co je różni:

Xneolinks Standard:

Xneolinks Premium

Jak wyglądają poszczególne okienka programu?

Okienko nr 1W okienku nr 1 uzupełniamy dane dla profili czyli strony, które chcemy linkować profilami, możemy przed każdym profilem dać trochę tekstu aby nasze profile seo się lepiej indeksowały. Ważne jest to aby korzystać w przypadku ustawień profili i artykułów z opcji “Zweryfikuj” opcja ta ma za zadanie sprawdzenia poprawności wypełnienia pól. W przypadku okienka “Ustawienia artykułów” musimy dodatkowo oprócz linku uzupełnić takie rzeczy jak: tytuł artykułu, nazwa bloga, tagi. Fajną funkcją tego okienka jest to, że wciskając przycisk podgląd możemy zobaczyć jak będzie wyglądał nasz profil czy artykuł po zamieszczeniu. W tym okienku możemy wygenerować raport podczas linkowania i soft pokaże nam raport w wersji html lub txt z wykonanym linkowanie i logami. W tej części Xneolinksa możemy włączyć linkowanie lub je wyłączyć , wczytać wcześniej zapisany projekt lub utworzyć nowy i zapisać na później.Okienko nr 2W okienku nr 2 Xneolinksa wrzucamy bazę czyli listę stron na których Xneolinks ma nam zostawić linka seo do naszej strony. W tym miejscu możemy usunąć duplikaty naszej bazy SEO, zobaczyć ile stron liczy nasza baza, zapisać bazę lub wybrać uprzednio zapisaną bazę. Okienko nr 3W okienku nr 3 ustawiamy bardzo ważne funkcję, takie jak: Okienko nr 4W okienku nr 4 możemy uzupełnić dane do profilowania, gdzie możemy zamiast domyślnych używać swoich. W tej sekcji możemy ustawić opcję aby program zapisywał nam bazę pytań z miejscówek.

Czy warto kupić Xneolinksa?

Mieliśmy już do czynienia z różnymi SEO softami takimi jak: Xrumer, Zennoposter, Xseon, GSA ale Xneolinks to numer jeden, który zrewolucjonizował świat SEO i dał nowe możliwości w Polskiej branży SEO.Kupując Xneolinksa masz możliwość pozyskiwania linków, gdzie twoja konkurencja nie zostawia linków SEO a w przypadku zakupu wersji Premium masz możliwość uczestniczyć w dyskusji z najlepszymi SEOwcami w Polsce i nie tylko! 

Źródło informacji:
 1. https://xneolinks.com/pl/?ln=true
5/5 - (2 votes)

Skorzystaj z pomocy ekspertów SEO

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty

[contact-form-7 id="14" title="Formularz 1"]