Semtalk.pl

Czym kierować się przy wyborze firmy SEO?

Wybór odpowiedniej firmy do pozycjonowania naszej strony to nie lada wyczyn. Jak znaleźć właściwą firmę SEO? Gdzie szukać dobrej firmy SEO? Czym kierować się przy wyborze firmy SEO? Na co zwrócić uwagę wybierając firmę SEO? Po czym poznać dobrą firmę SEO? Gdzie nie warto szukać firmy SEO? Dlaczego nie szukać SEO na Allegro?Czym kierować się przy wyborze firmy SEO?

Po co masz szukać firmy SEO?

Czy wiesz, że 90% użytkowników polskiego internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google, aby znaleźć to, czego właśnie szuka w internecie. Liczba ta pokazuje jak bardzo ważna jest wysoka pozycja twojej strony  w wyszukiwarce Google. Więc może  warto już  teraz popracować nad widocznością swojej witryny firmowej? Jeśli nie znasz się na pozycjonowaniu to zapewne będziesz potrzebować pomocy firmy zajmującej się SEO.Wybór firmy zajmującej się SEO, podobnie jak wybór innego dostawcy usług, nie jest trudnym zadaniem, jeśli szukasz we właściwym miejscu, zadając właściwe pytania.

Czym kierować się przy wyborze firmy SEO?

  1. Jak prezentuje się witryna firmy SEO ( Tutaj warto zwrócić uwagę na to czy witryna firmy, która chce nam oferować usługi pozycjonowania jest dość dobrze widoczna na słowa związane z ofertą pozycjonowania, nawet te na rynku lokalnym – dla nas dziwne jest to, że firmy, które chcą pomagać swoim klientom w działaniach SEO nie potrafią wypozycjonować swojej witryny czy też zoptymalizować jej pod kontem SEO. Widoczność witryny sprawdzisz Semstormem dostępnym pod tym adresem semstorm.com)
  2. Przejrzyj poprzednie historie sukcesów firmy SEO ( Sprawdź od jakiego czasu są w branży SEO, sprawdź jakich klientów pozycjonowali i z jakim Przechodząc przez portfel i projekty, nad którymi pracowali, da Ci to jasny obraz, czy firma SEO może zrealizować swoje obietnice.)
  3. Konkretne przykłady ich sukcesów nad klientami ( Dzięki temu punktowi sprawdzisz czy ich osiągnięcia to tylko puste słowa czy pokażą Ci konkretne przypadki z omówieniem swoich działań, które doprowadziły innych klientów do zwiększenia ruchu a nie tylko “pustych” pozycji, które nie zapewniły żadnego ruchu i sprzedaży klientowi)
  4. Forma kontaktu z firmą SEO ( Sprawdź czy firma podchodzi do twojego przypadku indywidualnie czy wysyła ofertę szablonowo bez większej analizy twojej witryny. Zwróć uwagę na to czy jest możliwość porozmawiania ze specjalistą SEO, który będzie się zajmował twoją witryną i weźmie pod uwagę Twoje indywidualne preferencje.)
  5. Przejdź do sekcji o firmie ( W tym miejscu zapoznasz się   z zespołem i ich kwalifikacjami co może pomóc w wyborze firmy seo)
  6. Sprawdź umowę z firmą SEO! ( To jest najważniejszy punkt ponieważ na rynku jest sporo pseudo firm, które żerują na naiwności klientów i najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie umowy, którą masz podpisać na usługi SEO z prawnikiem.)
  7. Cena usługi SEO (Nie ma czegoś takiego jak tanie pozycjonowanie, algorytm wyszukiwarki Google co chwilę się zmienia i dzięki temu specjaliści ds. SEO muszą zmieniać swoje metody pozycjonowania, ponosić większe koszty, przeznaczać więcej czasu na bezpieczne pozycjonowanie. Pamiętaj, że dobra firma musi zarobić aby zapewniła Ci dobre usługi SEO.)
  8. Raporty z działań firmy SEO (Bardzo ważne jest to aby firma SEO, która świadczy Ci usługi wysyłała szczegółowe raporty na temat swoich działań.)

Gdzie szukać dobrej firmy SEO?

Jak widać po powyższych punktach związanych z wyborem firmy SEO nie jest łatwo znaleźć dobrą firmę w gąszczu ofert ale według nas najlepiej firmy SEO szukać w takich miejscach jak:
5/5 - (11 votes)

Wytypuj kilka firm SEO i do każdej z nich zadzwoń, napisz. Przedstaw im jaki budżet posiadasz na działania i niech podeślą Ci zakres działań jaki mogą w danym budżecie zaoferować. Na końcu wybierz ofertę, która Ci odpowiada.

Przed wyborem firmy warto skorzystać z odpłatnej pomocy specjalisty, który pomoże w zadaniu odpowiednich pytań podczas wyszukiwania najlepszego dostawcy usług SEO.

W przypadku usług pozycjonowania nie warto kierować się wyłącznie ceną bo może okazać się to zgubne dla naszego biznesu.

Skorzystaj z pomocy ekspertów SEO

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty

[contact-form-7 id="14" title="Formularz 1"]