Co to jest seo

Search Engine Optimization jest to optymalizacja pod wyszukiwarki (nazywana również pozycjonowaniem), której głównym celem jest poprawa widoczności witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania.

co to jest pozycjonowanie

Pozycjonowanie to wszystkie te czynności, które wykonujemy aby osiągnąć jak najwyższe pozycje dla naszych słów kluczowych.

W polskiej branży SEO występuje podział na:

1.Pozycjonowanie (off-page) i 2.Optymalizację (on-page) , Pierwszy z terminów odnosi się do działań prowadzonych poza witryną (np. Link building, social media i inne), zaś optymalizacja w takim kontekście oznacza działania prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej (wpływające na jej budowę np. kod, treść np.nagłówki, nasycenie słowami kluczowymi i strukturę np.menu).

Written by 

Hej, Od kilku lat prowadzę tego bloga na którym staram się przekazać ciekawe rzeczy na temat SEO. Pozycjonowaniem zajmuje się już od dobrych kilku lat z dość dobrymi efektami w różnych branżach. Jeśli szukasz freelancera SEO na terenie Wrocławia, masz odpowiedni budżet na działania, masz dość wkładania kasy w nieefektywne SEO to napisz do mnie na FB >>Kliknij tutaj>> Pozdrawiam, Paweł Zacharczuk