Semtalk.pl

Surfer SEO – Optymalizacja treści, analiza konkurencji

Surfer SEO to narzędzie nr 1 na rynku, który ułatwia pracę nad tworzeniem treści, które kocha wyszukiwarka Google. Narzędzie Surfer SEO (surferseo.com) umożliwia również doskonałą analizę konkurencji w wynikach wyszukiwarki Google, która jest niezbędna w pozycjonowaniu. Poznaj funkcjonalność narzędzia czytając nasz poradnik i wykorzystaj Surfera SEO w swojej pracy!Surfer SEO - Optymalizacja treści, analiza konkurencji

Co to jest Surfer SEO?

Surfer SEO to Polskie narzędzie, które umożliwia badanie słów kluczowych w Google, tworzenie treści dostosowanych pod SEO, Optymalizacji treści pod SEO, tworzenie planów contentowych. Narzędzie to bardzo usprawniło pracę SEOwców i copywriterów. Surfer SEO powstał w 2017 r. według informacji na oficjalnej stronie.

Jak rozpocząć korzystanie z Surfera SEO?

Osoby, które chcą zacząć pracę z Surferem SEO powinny wejść na oficjalną stronę https://surferseo.com wybrać odpowiedni dla siebie plan Surfera SEO: BASIC, PRO, BUSINESS. Następnie po aktywacji konta w platformie zaczynamy pracę w interesującym nas obszarze.

Jakie funkcje posiada Surfer SEO?

Surfer SEO składa się z kilku funkcji: Content Editor, Audit, Content Planner, SERP Analyzer, Keyword Research, które zostały szerzej omówione poniżej.

Ile kosztuje Surfer SEO?

Cennik Surfera SEO jest podzielony na plany miesięczne (BASIC $59 /month | PRO $119 /month | BUSINESS $239 /month) oraz roczne (BASIC $49 /month | PRO $99 /month | BUSINESS $199 /month).Surfer SEO oferuje 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy jeśli stwierdzisz, że nie jest to narzędzie dla Ciebie lub nie spełnia Twoich oczekiwań.

Czy warto zainwestować w Surfer SEO?

Surfer SEO to najlepsze narzędzie jakiekolwiek powstało do pracy nad treściami. Narzędzie oszczędza wiele godzin naszego czasu jaki trzeba byłoby poświęcić na skrupulatną analizę wyników wyszukiwania Google. Jeśli masz odpowiednie środki na zakup narzędzia to koniecznie zaopatrz się w nie a odniesiesz sukces przy pozycjonowaniu swojej strony w Google.
5/5 - (2 votes)

Skorzystaj z pomocy ekspertów SEO

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty

[contact-form-7 id="14" title="Formularz 1"]