Semtalk.pl

Google Internetowe Rewolucje – jak wygląda kurs i czy warto?

Internetowe rewolucje od Google co to takiego? Czy warto zdobyć certyfikat internetowych rewolucji od Google? Co daje udział w kursie internetowe rewolucje od Google?Internetowe rewolucje Google

Internetowe rewolucje od Google

Internetowe Rewolucje to program od Google, w którym możesz nauczyć się jak wykorzystywać potęgę internetu do rozwoju swojej firmy, kariery lub po prostu poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu online. Eksperci Internetowych Rewolucji pomogą Ci osiągnąć sukces “online”, dzięki świetnie przygotowanym testom, filmikom edukacyjnym.

Jaką wiedzę i umiejętności mogę zdobyć dzięki ukończeniu szkolenia?

Dzięki udziale w Internetowych Rewolucjach od Google dowiesz się, co zrobić, aby dotrzeć do właściwych odbiorców i jak wykorzystać potencjał internetu do osiągnięcia swoich celów.

32 tematy wchodzące w skład kursu Internetowych Rewolucji od Google:

Po przejściu każdego z bloków dostajemy odznaki takie jak poniżej:

 Patrząc na same tematy Internetowych Rewolucji kursu Google możecie być pewni, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Jak zdobyć certyfikat Google?

Aby uzyskać certyfikat Google internetowych rewolucji wystarczy mieć konto Gmail, które pozwoli nam wziąć udział w kursie poprzez ten link: https://rewolucje.withgoogle.com/Po zdaniu 23 bloków wspomnianych wyżej otrzymujemy certyfikat od Google o ukończeniu Internetowych Rewolucji. Certyfikat Internetowych Rewolucji wygląda w następujący sposób: (zamiast białego paska jest imię i nazwisko posiadacza) : 

Co daje udział w kursie internetowe rewolucje od Google?

Udział w internetowych rewolucjach jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli lokalnych firm czy osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z marketingiem internetowym. Przechodząc kurs internetowych rewolucji możemy śmiało stwierdzić, że przejście lekcji i uzyskanie certyfikatu Google da nam solidne fundamenty w dziedzinie marketingu internetowego.
5/5 - (12 votes)

Kursy oferowane przez Google są darmowe więc warto z nich korzystać jeśli chcemy się rozwijać. Poprzez obycie kursu od Google istnieje szansa, że nauczymy się czegoś nowego.

Certyfikat kursu Google Internetowe Rewolucje jest wystawiany przez Google i wysyłany na Twój adres e-mail, gdy ukończysz wszystkie moduły tematyczne kursu.

Platforma Internetowe Rewolucje to platforma Google na której możesz nauczyć się, jak wykorzystywać internet do rozwoju swojej firmy i kariery, lub po prostu poszerzyć swoją wiedzę o tematy marketingowe.

Wystarczy wejść na stronę kursu https://learndigital.withgoogle.com/internetowerewolucje/ i zalogować się lub zarejestrować.

Skorzystaj z pomocy ekspertów SEO

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty

[contact-form-7 id="14" title="Formularz 1"]