Jak zarządzać wieloma WordPressami w bardzo prosty sposób?

Jak zarządzać wieloma WordPressami w bardzo prosty sposób? Dzięki WPisowi nie musisz wszystkiego robić ręcznie!

WPis system zarządzania WordPressami

Zarządzasz dużą ilością stron opartych o najpopularniejszy cms jakim jest WordPress? Praca nad WordPressami Cię przerasta?

Zapewne wiesz już, że zarządzanie dużą ilością stron opartych o WordPressa jest ciężkim zadaniem. Oprócz aktualizacji każdej strony internetowej do najnowszej wersji WordPressa, trzeba też regularnie aktualizować wtyczki i motywy w celu chociażby zwiększenia bezpieczeństwa twoich witryn.

Wykonywanie innych zadań, takich jak moderowanie komentarzy, może być również czasochłonnym zadaniem, bo trzeba logować się do każdego WordPressa z osobna.

Na szczęście istnieje wiele dostępnych programów, które pomogą Ci skutecznie zarządzać wieloma stronami internetowymi opartymi o WordPressa.

Jaki program do zarządzania wieloma WordPressami?

Testowaliśmy już sporo softów do zarządzania WordPressami i według nas najlepiej do pracy nad dużą ilością blogów opartych o WP sprawdzał się WPis.

WPis – to Oprogramowanie PHP do obsługi stron opartych o WordPressa oprócz tego obsługuje blogi na darmowych platformach WEB 2.0, które działają na silniku WP a także Blogspota (bloggera).

Czy sobie poradzisz z instalacją WPisa na serwerze?

Właściciel tego oprogramowania jest tak sympatyczną osobą, że jeszcze nigdy nam nie odmówił instalacji WPisa a dotychczas kupowaliśmy u niego 3 sztuki, więc myślimy, że sprzedawca chętnie udzieli pomocy nowym kupującym a jeśli będziemy chcieli spróbować własnych sił to autor zrobił fajne nagranie pokazując instalację WPisa, które jest widoczne poniżej

Jakie możliwości posiada WPis?

Możliwości WPisa są naprawdę bardzo rozbudowane a wiele z nich obrazuje filmik udostępniony przez autora tutaj:

WPis pomoże nam w takich czynnościach jak:

  • Logowanie do każdego WordPressa jednym kliknięciem
  • Podział stron na grupy
  • W Zarządzaniu artykułami na naszych WP
  • W Zarządzaniu użytkownikami
  • W Zarządzaniu linkami dzięki pluginowi link manager
  • Aktualizowaniu wordpressów, wtyczek, templatek
  • Monitoring dostępności naszych WP (W przypadku awarii informacja w panelu)
  • Moderacji komentarzy
  • Publikacji artykułów, podstron
  • Wysyłaniu treści synonimizowanych

Gdzie mogę kupić WPisa?

Zakupu WPisa można dokonać na stronie autora poprzez ten adres (http://i4a.pl/?p=wpis)

Koszt WPisa na dzień dzisiejszy wynosi 350 zł netto (430.5 zł brutto)

Podsumowanie

Zarządzania dużą liczbą stron opartych o WordPressa bez automatyzacji jest zarówno czasochłonne i niepraktyczne w dzisiejszych czasach. Dobre zarządzanie WordPressami przy użyciu WPisa na pewno usprawni twoje obowiązki nad administracją witryn ale przede wszystkim zaoszczędzi twój cenny czas.

Written by 

Hej, Od kilku lat prowadzę tego bloga na którym staram się przekazać ciekawe rzeczy na temat SEO. Pozycjonowaniem zajmuje się już od dobrych kilku lat z dość dobrymi efektami w różnych branżach. Jeśli szukasz freelancera SEO na terenie Wrocławia, masz odpowiedni budżet na działania, masz dość wkładania kasy w nieefektywne SEO to napisz do mnie na FB >>Kliknij tutaj>> Pozdrawiam, Paweł Zacharczuk