Textbookers.com – recenzja serwisu do zlecania tekstów.

Textbookers.com – recenzja serwisu do zlecania tekstów. Gdzie zamówić dobre i niedrogie teksty seo? Teksty preclowe na Textbookers? Najlepsza platforma do zamawiania tekstów na zaplecza i strony www. Gdzie zamówić unikalne teksty na swoją stronę? Gdzie zamówić tanie teksty seo? Gdzie zamówić teksty zapleczowe po niemiecku i angielsku? Teksty preclowe po angielsku.

Textbookers.com - recenzja serwisu do zlecania tekstów, opinia o textbookers

Textbookers.com – To platforma umożliwiająca zamawianie unikalnych treści na strony www, blogi, zaplecza itp. Platforma umożliwia również zarabianie na pisaniu tekstów przez copywriterów.

Gdzie zamówić dobre i niedrogie teksty seo?

Poszukując bardzo dużej ilości tekstów seo dla jednego z naszych partnerów, trafiliśmy z polecenia przez znajomych na Textbookers, zarejestrowaliśmy się oraz wpłaciliśmy odpowiednie środki aby móc zacząć testować platformę Textbookers .

Jak wygląda czas realizacji tekstów w Textbookers.com?

W zależności od typu tekstu czas realizacji jest różny i wygląda następująco:
Teksty SEO
Tekst preclowy (96h)
Tekst zapleczowy (96h)
Opis do katalogów (48h)
• Wysoka jakość
Tekst tematyczny (96h)
Tekst specjalistyczny (96h)
Opis produktu (96h)

Jak zamówić teksty na Textbookers?

Aby zamawiać teksty w serwisie Textbookers należy się zarejestrować, doładować konto punktami, które są walutą w systemie. Po rejestracji i zakupie punktów na Textbookers przechodzimy do Strefy Klienta, gdzie dodajemy zlecenie na interesujący nas rodzaj tekstu (tekst preclowy, tekst zapleczowy, opis do katalogów, tekst tematyczny, tekst specjalistyczny, opis produktu). Gdy dodajemy zlecenie w Textbookers.com mamy możliwość wyboru języka w którym ma być napisany dla nas tekst na stronę z pośród: polskiego, angielskiego, niemieckiego.

Textbookers-dodawanie-zlecenia

Textbookers – jak przebiegło nasze zlcenie?

Złożyliśmy dosyć spore zlecenie na teksty zapleczowe i preclowe o czym wspominaliśmy na początku tego artykułu, z racji tego, że zlecenie było duże obawialiśmy się, że nie zostanie wykonane w terminie i tak też się stało ale za to administracja przyznała zwrot punktów za co możemy polecić platformę Textbookers wszystkim, którzy chcą zamawiać fajne i niedrogie teksty seo.

Textbookers.com podsumowanie

Textbookers to świetna platforma, która umożliwia nam osobą zajmującym się pozycjonowaniem zakup unikalnych treści na zaplecza i inne miejsca w bardzo korzystnej cenie. Plusem platformy jest to, że możemy nie zaakceptować tekstu i zwrócić do poprawy, jeśli nie będzie spełniał naszych wytycznych co do zlecenia (Tutaj ważne jest żeby mieć na uwadze to, że te teksty kosztują grosze więc nie można oczekiwać w cenie tekstu preclowego poematu naukowego). Według nas przydałby się lepszy kontakt z administracją bo czas oczekiwania na odpowiedź jest trochę za długi a ludzie, którzy zlecają teksty chcieliby mieć pewność, że platforma żyje. Co do rozwoju platformy Textbookers to myślimy, że warto byłoby trochę podnieść stawki copywriterom seo aby chętniej się zgłaszali do zleceń i bardziej wypromować serwis.